Image

Vasario 2 d. sodyboje tarp Vilniaus ir Kauno, netoli Elektrėnų ir Aukštadvario vyks ketvirtasis ekogyvenviečių suvažiavimas.

Dalinsimės naujienomis – kas ką pasistatė, kas ką atrado, išmoko per šį sezoną, kas susituokė, kas sulaukė pagausėjimo šeimoje. Spręsime susikaupusius bendraekogyvenvietinius klausimus, pažiūrėsime koks progresas įvyko gyvenvietėse lyginant su praėjusiais metais, planuosime bendrą ateities veiklą.

Renginio pradžia 10 valandą, tačiau galima atvažiuoti ir kiek anksčiau, padėti pastatyti kelio ženklus, įruošti automobilių parkavimo vietas ar prisidėti prie kitų organizacinių darbų. Renginys planuojamas iki vakaro, tačiau norintys galės pasilikti nakčiai ir pratęsti susitikimą kitą dieną.

Skirmantas Ražauskas pasakos kaip burti gyvenvietę aplink įsikūrusius pavienius aktyvistus.
Laimis Žmuida pasakos kaip gera ir paprasta užsiauginti sau puikaus maisto visiems metams.
Taip pat kviečiame atsiliepti ir kitus specialistus, kurie norėtų ir galėtų pasidalinti savo neįkainojama patirtimi gyvenant sodyboje.

Pietūs ir vakarienė – suneštiniai. Prašome atsinešti savos gamybos patiekalų.

Planuojamas žmonių skaičius 40-50. Patalpos riboto dydžio, todėl prašome užsiregistruoti: ekogyvenvietes@gmail.com. Užsiregistravusiems atsiųsime tikslias sodybos koordinates.

Renginys nemokamas.

DĖMESIO! Registraciją į vasario 3 dieną jau stabdome. Patalpos jau perpildytos. Kviečiame registruotis tik tuos, kurie gyvena ekogyvenvietėse vasario antrai dienai.