Gegužės 19 d. šeštadienį 10 val. organizuojamas praktinis seminaras „Žmogiškųjų resursų organizavimas ir vietinių išteklių panaudojimas statyboje iš molio“. Seminaro lektoriai: Dailydavičius Algimantas, Skorupskas Ričardas.

Pasakose auksas dažnai transformuojasi į molį. Jeigu įmanomas aukso virsmas į molį, tai tikėtina, kad molio virtimas auksu taip pat realus. Kiek tai įmanoma tiesiogine prasme, sunku pasakyti, bet kad šis virsmas yra realus netiesiogine prasme, galime būti tikri. Iš pirmo žvilgsnio niekuo neypatinga medžiaga gali būti aukso vertės todėl, kad jos panaudojimo galimybės yra begalinės visose žmogiškos egzistencijos sferose – nuo statybos, interjero ir buities reikmenų iki sveikatos ir grožio.

Molis yra tarsi mikroelementų aruodas, kurio resursais naudojasi tiek augalai, tiek žmogus. Nepamirština ir tai, kad Aukščiausiasis žmogų nulipdė iš molio ir greičiausiai ne vien todėl, kad molis lipnus ar kibus, bet ir dėl to, kad jame sutelpa viskas, kas formuoja gyvybę.

Trumpai tariant, molis – aukso verta medžiaga, kuriai žmogus turėtų būti dėkingas dėl savo išlikimo ir gerovės. Jos dėka pirmykštis žmogus dar neturėdamas gerų įrankių turėjo saugius ir šiltus namus. Tai medžiaga, nuo seno pavaldi kiekvieno darbštesniojo rankoms, minkoma ji padėjo išlikti, greitai atsigauti po įvairiausių negandų, įkūnijo įvairiausias žmogaus fantazijas, vizijas, sumanymus.

Seminaro programa:

  1. Supažindinimas su sodybos moliniais statiniais.
  2. Molingo grunto sąvybės, paruošimo būdai ir pritaikymo galimybės (teorija).
  3. Supažindinimas su darbo organizavimu (teorija).
  4. Darbas su natūraliomis medžiagomis ir jų mišiniais (praktika).
  5. Klausimai, diskusijos, informacinė medžiaga.

Seminaro vieta
Kudrionių Girios k. Trakų raj.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto el.paštu: ekologiskisprendimai@gmail.com nurodant vardą, el.paštą bei tel.nr.
Detali informacija suteikiama užsiregistravusiems asmenims.

Seminarą organizuoja VšĮ „Ekologiškų sprendimų centras“. Seminaro kaina 30lt.
Telefonas pasiteiravimui: 868676707.