Garantuojame, kad TEN bus ypatinga, labai tikra ir įdomu… Gal kiek neįprasta nei mums suformuoti standartai ar „taisyklės“. Pažinsime daugiau save, sužinosime savo proto ribas ir … STATYSIME NAMĄ.

Jus kviečiame į išskirtinį pasibuvimą-seminarą „Vidinio ir išorinio namo kūrimas“, kuris vyks rugpjūčio 2-4 dienomis vakarinėje Lietuvos dalyje, netoli Klaipėdos esančiame Žiaukų kaime (Priekulės rajonas).

Programoje turėsime klubo „Kelias į save“ vadovą Arūną Jonuškį, energinės jogos, energinio ci-gun ir įvairių meditacijų bei „su džok“ meistrą, kurio padedami medituosime, atliksime įvairaus tipo masažus, lakstysime per žarijas.

Klausysimės įdomios paskaitos apie tai, nuo ko pradėti, norint projektuoti, kurti „sveiką“ namą, kokių medžiagų reikia ir kas gali būti naudojama gero tikro namo statyboje. Pagrindinius principus mums atskleis vienas pirmųjų Lietuvoje ekologiškų namų architektų, projektuojančių namus jau daugiau nei 20 metų – Algimantas Dailydavičius.

Tikrai neperdėsiu pasakydama, kad visų namo statymo subtilybių Jus mokys pats geriausias Lietuvoje molinių namų meistras Ričardas Skorupskas, turintis be galo daug žinių, išbandęs viską „savo kailiu“, savo moliniame name nulipdęs ir molinį židinį bei virtuvės baldus.

Seminaro metu turėsite puikios progos prisiliesti prie duona(!) kvepiančios, vietinės, visomis prasmėmis saugios ir sveikos statybinės medžiagos – molio.

Renginys mokamas, kaina – 180 Lt.

Registracija į šį renginį galima iki liepos 29 dienos.

Registracija vykdoma nurodant vardą, pavardę ir tel. nr. šiuo adresu: ekologiskisprendimai@gmail.com

Išsami informacija apie visas renginio detales bus suteikta užsiregistravusiems asmenims.

Visais klausimais prašome kreiptis el.paštu ekologiskisprendimai@gmail.com arba telefonu: 8 686 76707 į Vaidą.